fundusze europejskie darpin

Darpin - chłodnictow, agregaty chłodnicze, skidy pompowe Projektowanie instalacji przemysłowych w 3d

Profesjonalne projektowanie systemów cyrkulacji mediów

Firma DARPIN od 25 lat służy swoim klientom projektami wraz z kompleksowym wykonaniem przemysłowej instalacji mediów pod klucz.

Opracowujemy projekty na potrzeby każdej inwestycji, zarówno budownictwa przemysłowego, jak i komercyjnego. Nasze instalacje przemysłowe prezentują najwyższy światowy poziom w zakresie energooszczędności, innowacyjności oraz jakości wykonania.

Łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami oraz wysokiej klasy materiałami, jesteśmy w stanie dostarczać funkcjonalnych, niezawodnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu. Gwarantujemy, że nasze instalacje spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Darpin - chłodnictow, agregaty chłodnicze, skidy pompoweWynajem

Wynajem agregatów chłodniczych idealnie dopasowany do potrzeb naszych Klientów

Oferujemy wynajem agregatów chłodniczych, które w pełni odpowiadać będą Państwa potrzebom.

Wynajem agregatów chłodniczych z Darpin to elestyczne dostosowanie mocy chłodniczej po potrzeb procesu technologicznego i szybki wpięcie urządzenia w istniejący układ chłodzenia.

W naszej ofercie znajdują się przemysłowe chillery chłodzone powietrzem w wersji kompaktowej lub przepływowej o mocy chłodniczej od 2kW do 1000kW.

Sprawdź dostępne agregaty

Koszt wynajmu uzależniony jest od okresu wynajmu oraz od mocy chłodniczych urządzenia.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt z działem handlowym: +48 605 948 555

Darpin - chłodnictow, agregaty chłodnicze, skidy pompoweSerwis

Autoryzowany serwis instalacji i urządzeń chłodniczych 24 godziny na dobę

Naszych klientów obejmujemy troskliwą opieką serwisową, w ramach której dbamy o bezawaryjność procesu technologicznego. Nasz serwis to krótki termin realizacji, dostępność wykwalifikowanych inżynierów na terenie całej Polski i kompleksowość realizowanej usługi. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług naszym klientom udostępniamy portal, w którym mogą oni monitorować stan serwisowanych urządzeń i realizowanych czynności serwisowych.

Serwis czynny jest 24h/dobę, w razie awarii skontaktuj się z naszym działem serwisowym: +48 663 489 657

Jako doświadczeni w branży profesjonaliści mamy pełną świadomość, jak istotne jest zapewnienie nieprzerwanej, wysoko sprawnej i efektywnej pracy systemów i instalacji chłodniczych. Dlatego też zapewniamy naszym Klientom autoryzowany serwis w zakresie chłodnictwa i automatyki oraz naprawę agregatów chłodniczych na terenie całej Polski przez 24 godziny na dobę. Każdorazowo gwarantujemy Państwu szybkość, sprawność, kompleksowość i rzetelność realizowanej usługi.

Darpin - chłodnictow, agregaty chłodnicze, skidy pompoweZobacz też: